Hakkında

21 Temmuz 1992 Ankara doğumluyum. Bildiklerimi insanlarla paylaşmayı sevdiğim için bu blog siteyi kurdum buradan ilgi duyduğum konularda paylaşım yapacağım. (Autocad, Elektrik ve Elektronik, Teknoloji, Bilgi sistemleri, Mobil sistemler, Futbol, İlginç ve Komik Olaylar.) Elimden gelirse eğer daha fazlasını sizlerle paylaşmaya çalışırım turker@turkerozturk.com.tr mail adresimden bana paylaşılmasını istediğiniz konuları gönderebilirsiniz yada bu konular hakkındaki problemlerinizi sorabilirsiniz.

Kendim hakkında kısaca bilgi vereyim işçi bir ailenin oğluyum. Kendimden 4 yaş küçük birde kardeşim var. Can Muhammed Öztürk kendisi Hacettepe Üniversitesinde öğrencisi. Ankaragücü taraftarıyım. Genel olarak insanları kırmamaya özen gösterir ve herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Eğitim Ve Meslek

Babamın işçi olması sebebi ile uzun süre gurbette yaşadık. İlkokulu Bursa’da okudum. Lise 3. sınıfa kadar yine Bursa’da okudum. Lise son sınıfı ise Kahramanmaraş’ta okudum. Ön lisans Elektrik programını Selçuk Üniversitesinde bitirdim. Okul hayatım tembel bir öğrenci olmasam da pek başarılıda sayılmazdım. En çok ilerlediğim zaman ön lisans yıllarım oldu kendi mesleğimi tamamen kavradım bir yandan da web tasarım ve kodlamaları hakkında bir çok bilgi edindim. Okul hayatım bitince her öğrenci gibi bende iş aradım ilk zamanlar inişli çıkışlı bir grafik sergilesem de sürekli bir bilgi katarak her gün ilerledim vatan borcu sırası geldi. Askerliğimi Van’ın Saray ilçesinde hudut birliğinde yaptım. İran sınırında bir çok zorlu şartlar altında tamamladım. Sonrasında iş hayatıma tekrardan atıldım şuan da elektrik teknik ressam olarak mühendislik ofisinde çalışıyorum. Zaman zaman burayı güncelleyeceğim.